Ürün Ara

Gönderim Bilgileri

Gönderim Bilgileri

Sevgili misafirlerimiz;

100TL ve üzeri tüm alışverişleriniz ücretsizdir. 100 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücretimiz 12TL’dir. 13:00’a kadar verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün, 13:00’dan sonra verilen siparişlerinizi ise ertesi iş günü kargoya veriyoruz.Kutunuzun serüveni bu şekilde başlamış oluyor.

İstanbul içi ve yakın illere ulaşmak isteyen kutunuz, olağanüstü haller dışında ertesi iş günü adresine ulaşır. Diğer illerimiz için varış süresi şehir merkezleri için 2 iş günü, şehir dışı noktalar için 3 iş günüdür.

Kutunuzun siz değerli misafirlerimize ve sevdiklerinize güvenli bir şekilde teslimi partner firmamız Yurtiçi Kargo ile sağlanmaktadır. Kutunuz 09.00-18.00 saatleri arasında teslim edilecektir ve pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. İstanbul’daysanız ve hediyeniz son dakikaya kaldı ise üzülmeyin, Scotty Paket ile hediyeniz 2 saat içerisinde sevdiklerinizle! Bunun için sipariş adımında “İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat” seçeneğini seçebilirsiniz.

Kutunuz yolculuğuna çıktığında size SMS ve E-posta yoluyla bir online takip numarası göndermekteyiz. Bu takip numarasını “Hesabım” sayfanızda da bulabilirsiniz. Kargo şirketinden kutunuzun takibini gönderi takip numaranızı kullanarak yapabilirsiniz.