Ürün Ara

Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş Süreci

Konsept kutularının içindeki her bir ürünü özel temalarla tasarladığımız için kutu içeriklerinde değişiklik yapamıyoruz.

Tabi ki! Tüm Hediyeler sayfamıza girerek istediğin ürünü sepetine ekleyerek kendine ya da sevdiklerine özel bir kutu oluşturabilirsin.

Evet, yalnızca e-posta adresinizi girerek de üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş ile ilgili kargo takip numarası, sipariş bilgileri gibi bilgiler e-posta adresinize telefonunuza SMS olarak gönderileceği için aktif olarak kullandığınız bir e-posta ve telefon numarası belirtmenizi öneririz.

Ödeme sayfasında karşınıza çıkan Online Ödeme ve Banka Havalesi/EFT seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz.

Kargo Süreci

13:00’a kadar verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün kargoya veriyoruz. 13:00’dan sonra verilen siparişleri ertesi iş günü kargoya veriyoruz.

Saat 13:00’a kadar verdiğiniz İstanbul içi siparişleriniz, olağanüstü haller dışında ertesi iş günü adrese teslim edilir. Diğer illerimiz için teslim süresi şehir merkezleri için 2 iş günü, şehir dışı noktalar için 3 iş günüdür. Aynı gün içinde ve hafta sonu teslimat yapılmamaktadır. Yurtiçi Kargo dağıtım saatleri 09.00-18.00 arasındadır. Bu saatler aralığında belli bir saatte teslimat talebi kargo şirketi tarafından kabul edilmemektedir.

Kargo ücretimiz 100TL ve üzeri sepetler için ücretsizdir. 100 TL Altındaki siparişlerinizin kargo ücreti sabit 12 TL’dir. İstanbul içi aynı gün hızlı kurye seçeneğimizde ise tüm sepetler için 25 TL kargo ücreti bulunmaktadır.

konseptkutu.com’dan aldığınız hediye kutularınızın kargo hizmetini Yurtiçi Kargo sağlamaktadır.

Gönderi yapılınca sana SMS ve E-posta yoluyla bir online takip numarası göndereceğiz. Bu takip numarasını hesabım sayfanda da bulabilirsin. Kargo şirketinden kutunun takibini, bu numarayı kullanarak yapabilirsin.

İstanbul içi saat 16.00’ya kadar vereceğiniz tüm siparişlerinizi aynı gün teslim edebiliyoruz, bunun için sipariş adımında “İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Teslimatlarımız Scotty Paket tarafından yapılmaktaktadır.

Partner firma olarak Yurtiçi Kargo ve Scotty Paket ile çalıştığımızdan ve resmi tatillerde kapalı olmalarından ötürü, dini bayram ve resmi tatillerde gönderimimiz bulunmamaktadır.